Şerefsizdir, namussuzdur, alçaktır!

AK Partili Meclis Üyesi Sabri Aslanbay, Haziran ayı olağan meclis toplantısında söz alarak Mehmet Çatalbaş’ın yeşil alanla ilgili iddialarına sert yanıt verdi. Çatalbaş’ın iddialarını ya ispatlamasını ya da özür dilemesini istediğini söyleyen Aslanbay, “Siyaset, Rahmani de yapılabilir; hep şeytani yapılmaz” ifadelerini kullandı.

Şerefsizdir, namussuzdur, alçaktır!

-

SABRİ ASLANBAY'IN MECLİS KONUŞMASI (izle):

...

Mehmet Çatalbaş’ın eline 2004 imar planıyla alakalı bir kağıt vermişler, o da almış okuyor” diyerek konuşmasına başlayan Aslanbay, “Kendisi çok iyi biliyor ki, 2008 imar revizyonunda o alan yeşil alandan çıkartıldı ve 2012’de işlenmiş” dedi.

O dönemde kendisinin meclis üyesi olmadığını da vurgulayan Aslanbay, “İddiasını ispatlamayan şerefsizdir, namussuzdur, alçaktır. Böyle bir şey yapan da, Belediye’nin bir kuruşunu dahi kendi çıkarında kullanan da şerefsizdir, namussuzdur, alçaktır. Çatalbaş ya ispatlayacak ya da özür dileyecek” şeklinde konuştu. Aslanbay, sözlerini “Siyaset, Rahmani de yapılabilir; hep şeytani yapılmaz” diyerek tamamladı.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER