Süt ve ekibi, projelerini sundu

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı’yı ziyaret eden CHP İlçe Yönetimi, Karasu ile ilgili projelerini paylaştı. Süt ve yönetimi, Helvacı’ya yeni görevinde başarılar da diledi.

Süt ve ekibi, projelerini sundu


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün'ün haberi


Karasu Kaymakamlığı görevine atanan Dr. Ahmet Naci Helvacı’yı ziyaret eden CHP Karasu İlçe Örgütü, hayırlı osun dileklerinde bulundu ve projeleri paylaştı. Helvacı ile pandemi süreciyle ilgili görüş alışverişinde bulunan İlçe Başkanı Aykut Süt, yapacakları maske dağıtımıyla da ilgili bilgi verdi.

 

Karasu’da alternatif turizmin geliştirilmesi konusundaki fikirlerini de ileten Başkan Aykut Süt ve yönetimi, Kaymakam Helvacı’ya doğal yaşamı, tarımı ve hayvancığı olumsuz etkileyecek olası maden projelerinin rafa kaldırılması konusundaki görüşmelerini de aktardı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı, CHP yönetimine teşekkür etti. Karasu’da tercih ile girilen nitelikli bir okulun bulunmaması konusunda görüşlerini bildiren Helvacı, bu konuda yapılacak çalışmalara da destek vereceğini belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER