Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Önal, mazbatayı aldı

Pazar günü gerçekleşen ikinci olağan ilçe kongresiyle göreve gelen Osman Önal, mazbatasını aldı. Karasu’nun huzur ve refahı için yola çıktıklarını belirten Önal, “Bu kutlu yolda yürümeye devam edeceğiz” diye kaydetti.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Önal, mazbatayı aldı

-

HUZUR ve REFAH iÇiN YOLA ÇIKTIK (izle):

...

Yeniden Refah Partisi Karasu 2. Olağan İlçe Kongresi Pazar günü yoğun bir katılım ile gerçekleşmişti. Tek liste ile kongreye giden Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, ‘Osman Önal’ dedi.

Düzenlenen ikinci olağan ilçe kongresiyle göreve gelen Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal, Karasu Adalet Sarayı İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan Mazbatasını aldı. Başkan Osman Önal’a yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Karasu için yeni bir adım, yeni bir başlangıç olduğunu belirterek sözlerine başlayan Başkan Önal, “Biz, Karasu İlçe Teşkilat Başkanlığı olarak ayrıştırıcı değil, birleştirici; nefret ettirici değil, sevdirici ve Karasu’nun huzur ve refahı için yola çıktık, diyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bu kutlu yolda yürümeye devam edeceğiz” şeklinde konuşan Önal, “Bizde bir düstur vardır; Teşkilat düsturu. Görev istenmez, verilir. Genel Merkez Başkanlığımız bize tebliğ etti. Bizlere de gerekli kongremizi yapmak ve göreve başlamak düştü” sözlerine yer verdi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2022, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER