Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci oldu

Genel Başkanlığı’nı Ümit Özdağ’ın yaptığı Zafer Partisi, Karasu’da ilk ilçe kongresini gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen kongre ile Fatih Demirci, kurucu ilçe başkanı olarak görevine başladı.

Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci oldu


-

Zafer Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, gerçekleştirilen 1.Olağan Kongre ile görevine başladı. Ümit Özdağ’ın genel başkanı olduğu Zafer Partisi’nin kurucu ilçe başkanlığı görevini ise Fatih Demirci üstlendi. 5 Haziran Pazar günü yapılan birinci kongre ile Demirci, başkan seçildi.

Zafer Partisi Karasu İlçe Başkanı Fatih Demirci, “Kıs aşurede kadrolarımızı oluşturduk. Genç, dinamik ve nitelikli üyelerimizin özverili çalışmaları neticesinde birinci ilçe kongremizi başarı ile gerçekleştirmiş olmanın sevincini yaşıyoruz” dedi.

Kongreye Zafer Partisi Sakarya İl Başkanı Aydın Bahar, il yönetim kurulu üyeleri ile Sapanca, Erenler, Adapazarı ve Kaynarca ilçe teşkilatları da katıldı. Fatih Demirci başkanlığında kurulan yönetimde ise şu isimler yer aldı:

YÖNETİM (ASİL): M.Mert Marangoz, A.Berkay Berber, Tevfik Sarı, M.Raşit Kara, M.Cüneyt Sarımert, M.Ömer Demir, Arif Demirci.

YÖNETİM (YEDEK): Esma Demirci, A.Şafak Sarımert, Emine Çiler Kara, Nazan Demirci, Kamil Demir, Furkan Kılıç, Çetin Kazancı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2022, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER