Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Aykut Süt ve partililer eşliğinde 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Atatürk Bulvarı’ndaki anıt önüne çelenk bıraktı ve günün önemine dair bir konuşma yaptı. Partililer, programı marşlar eşliğinde sonlandırdı.

Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir


-

CHP İLÇE BAŞKANLIĞI'NDAN ÇELENK (izle):

...

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99.yıldönümünde Atatürk Bulvarı’nda yer alan anıta çelenk bırakan CHP Karasu İlçe Başkanlığı, çok sayıda partili eşliğinde zaferin yıldönümünü kutladı. İlçe Başkanı Aykut Süt, günün anlam ve önemini belirten bir de konuşma yaptı.

Başkan Süt, “26 Ağustos günü Büyük Taarruz ile atılan ilk adım, bundan tam 99 yıl önce, tarihin gördüğü en büyük zaferlerden biri ile taçlanmış; Anadolu toprakları egemen ve emperyalist güçlerin prangalarından kurtularak tam bağımsızlığa kavuşmuştur” dedi.

Başkan Aykut Süt konuşmasını, “Bugün yurdumuzda başımız dik, özgür ve bağımsız yaşamamızı, kanları ve canları pahasına bize armağan eden, özgürlük ve bağımsızlığı karakteri sayan, millet egemenliğine gönülden bağlı büyük önder Atatürk, İsmet Paşa, Karabekir Paşa ve binlerce şehidimizi rahmetle anıyoruz” diyerek tamamladı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2021, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER