Çocuklarımız buraya emanet!

Karasu Sahilpark’ta bulunan dev oyun parkına ait taşıyıcı ayak demirleri adeta alarm veriyor. Çürüyen demirler, oyun parkını kullanan çocuklar için büyük tehlike oluşturuyor.

Çocuklarımız buraya emanet!


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

 

Karasu sahilinde bulunan Sahilpark, yaz sezonunun gelmesine rağmen bakımsızlık yüzünden alarm veriyor. Sahilpark’taki elektrik direklerinin bir kısmı yanmazken, bazı oyun parkurları ya kırık ya sökülmüş vaziyette hizmet vermiyor.

 

Sahilpark üzerinde bulunan ve her gün çok sayıda çocuk tarafından kullanılan dev oyun parkurunun da demirleri pas içerisinde ve kırılmaya başlamış durumda. Sahilpark’taki çocuk oyun alanının bu hali, vatandaşların da tepkisini çekiyor.

 

NEDEN ÇÜRÜMEYE TERK EDİLMİŞ?

 

Çürük, kırık ve paslı taşıyıcı ayak demirleri, çocukların sağlığını tehdit etme boyutuna geldi” diye yorum yapan veliler, yetkililerden bu çirkin görüntüye çözüm bulmalarını istiyor. Vatandaşlar, “Çocuklarımız için hem sağlık hem de güvenlik açısından büyük sorun oluşturan demirlere niçin bakım yapılmakta gecikiyor?” diyerek yetkililere seslendi.

 

Okulların kapanması ve yaz sezonunun gelmesiyle bu parkın çok sayıda çocuk tarafından kullanıldığını belirten vatandaşlar WhatsApp ihbar hattımıza attıkları fotoğraflarla şikayetlerini dile getirdi. Fotoğrafları gönderen vatandaşlar, “Çocuklarımızı burada oynatmaya korkuyoruz” dedi.

 

Siz de haber değeri olduğunu düşündüğünüz fotoğrafları KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu WhatsApp ihbar hattımıza gönderiniz: 0542 232 54 54

 

İŞTE PARKIN SON DURUMU:

 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamit Odabaş
Hamit Odabaş - 2 yıl Önce

3-4 senelik bir mekân-iki senedir perişan halde-yapan müteahhite belediye neden hesap sormaz veya kendisi bakımını yapıp sorumlu firmaya fatura etmez yazık- geçen sene torunum yerden kalkan döşemeler yüzünden dizlerini parçaladı"

SIRADAKİ HABER