Lütfen biraz duyarlılık

Karasu Devlet Hastanesi acil girişine park eden sivil araç sürücüleri, acil durumlarda hastalara ve ambulanslara zor anlar yaşatıyor.

Lütfen biraz duyarlılık

Acil girişine gelerek araçlarını bırakan, duraklayan veya park eden araçların acil durumlarda bir hayata mal olacağını hatırlatan bir takipçimiz, “Hastane yetkilileri de bu durumdan çok şikayetçi. Lütfen araçlarınızı acilin hemen önüne bırakmayınız” diyerek sürücüleri uyarıyor.

 

“Sizden daha acil durumda olabilecek kritik bir hastanın olduğunu unutmayınız” diyen takipçimiz, “Durumu sizden daha hafif olan birisinin de aracını acilin kapısının önüne park etmesini istemezsiniz değil mi?” diye sormaktan da kendini alamıyor.

 

Takipçimiz, “Ambulansların giriş çıkışına mani olacak şekilde, dakikalarla yarışan bir hasta geldiğinde, park halindeki araçlarınız bir hayatın sonlanmasına sebep olabilir. Lütfen biraz daha duyarlı davranalım” diyerek sözlerini tamamlıyor.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER