Metrelerce yüksekte ne yapıyorlar?

Karasu ilçe merkezinde çekilen bu fotoğraf, görenleri şaşkına çevirdi. Yerden metrelerce yükseğe tırmanan gençlerin ne yaptığı merak konusu oldu.

Metrelerce yüksekte ne yapıyorlar?

Karasu’da ilçe merkezinde bulunan bir okulun kalorifer dairesinin bacasına çıkan gençler, görenleri hayrete düşürdü. Bacadaki leylekle birlikte görüntülenen gençlerin ne yaptığı merak konusu oldu.

 

Bir takipçimiz tarafından çekilen ve WhatsApp ihbar hattımıza gönderilen fotoğrafta, dört genç yerden metrelerce yukarıda tehlikeye davetiye çıkartır bir halde görülüyor. Ramazan ayının içerisinde olmamız nedeniyle, vatandaşlar bu tabloyu, “Gençler, gözlerden uzak bir yerde yemek yemek istemiş olabilirler” yorumunu akıllara getirdi. Gözlerden oldukça uzakta, hatta yüksekte keyiflerince oturan gençlerin o yüksek bacaya nasıl çıktı ve ne yaptıkları tam olarak bilinmese de, tehlikeli de olsa güzel zaman geçirdikleri görülüyor.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı, sosyal medya hesaplarımızdan mesaj ile veya Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER