Öldü mü, öldürüldü mü?

Karasu-Kocaali arasında kıyıya vurmuş ölü yunus balıkları şüphe uyandırdı. Yunus balıklarında herhangi bir yara izinin olmaması intihar etmiş olabileceğini akıllara getirdi.

Öldü mü, öldürüldü mü?

Kocaali’ye yakın bir bölgede kıyıya vurmuş ölü yunus balıkları bulundu. Geçmiş yıllarda da çok kez rastlanan bu görüntüde ayırt edici olan taraf ise yunus balıklarında herhangi bir yara izinin olmamasıydı. Çok kez balıkçılar tarafından öldürülen yunus balıkları, kesici alet veya silahla öldürülmüş olarak kıyıya vuruyordu. Bu kez farklı bir durum gözler önüne serildi.

 

Duygusallıklarıyla bilinen yunus balıklarının intihar ettikleri de dünyanın çeşitli yerlerinde görülürken, akıllara bu yunus balıklarının da intihar etmiş olabileceği ihtimali getirildi. Vatandaşlar tarafından bulunan ölü yunus balıkları, ihbar üzerine ekiplerce bulundukları yerden kaldırıldı. Şimdi vatandaş, yunus balıklarının intihar mı ettiğini yoksa öldürüldüğünü mü merak ediyor.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı, sosyal medya hesaplarımızdan mesaj ile veya Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER