Tabelalar, hedef tahtası gibi

Karasulu bir takipçimizin gönderdiği fotoğraflarda, Karasu’daki şehir magandalarının meydana getirdiği eserleri gözler önüne seriyor.

Tabelalar, hedef tahtası gibi

Karasu’dan Kurudere’ye kadar olan güzergahta gözüne çarpan mermi izleri olan tabelaları fotoğraflayan bir takipçimiz, WhatsApp ihbar hattımıza durumu bildirdi. Yol üzerindeki tabelaların, şehir magandaları tarafından hedef tahtası gibi kullanmalarından büyük rahatsızlık duyduğunu belirten okurumuz, “Bu tabelalar milli servetimizdir. Bizlerin ve kendilerinin cebinden çıkan paralarla buralara yerleştirilen tabelalar, saygısız insanların hedef tahtası haline gelmiş” diyerek tepkisini dile getirdi.

 

İnsan hayatını kurtarmak için yerleştirilen uyarı levhaları, insan hayatını olumsuz etkileyecek silahlarla bu hale getirilmesinden utanç duyduğunu ifade eden takipçimiz, “Lütfen milli sermayemize böyle çirkin bir darbe vurmayın” diyerek bunu yapanlara sesleniyor.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 22:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selma köroğlu
Selma köroğlu - 4 yıl Önce

Bu tabelalar bu hale getirilirken ki.se duymamış mi ? Geceleri o kadar devriye geziyo görülmeyecek olan her şeyi goruyoruzda goreceklerimizi görmezden geliyoruz . Sorun değil gerçi az vergi ödüyoruz ya biraz fazla öderiz.

SIRADAKİ HABER