Tuzak gibi çukur

Aşağı Aziziye Mahallesi’nde yollarda bulunan çukurun aracının lastiğine ve karterine zarar verdiğini belirten bir takipçimiz, yollarda ‘tuzak’ gibi duran çukurların yetkililerce kapatılmasını istediğini belirtti.

Tuzak gibi çukur

Karasu sahili yolu ve Aziziye Sahil Camii civarında çok sayıda açık halde çukurların bulunduğunu belirten bir takipçimiz, Akkum mevkii Hep ucuz Market önündeki bir çukurda aracının lastiğini yardığını ve aracın karter muhafazasını patlattığını söyledi. Takipçimiz, 6-7 araç sahibinin de aynı durumdan zarar gördüğünü de belirtti.

 

Yol kenarında bulunan derin çukurun adeta bir ‘tuzak’ gibi zarar verecek şekilde durduğunu söyleyen takipçimiz, “Buraya insan da düşebilir, ayağını, bacağını kırabilir. Çukuru görmediğim için aracımın lastiği yarıldı ve karter muhafazası patladı. Sahil yolunda ve Sahil Camii civarında bu tuzaklardan birkaç tane daha gördüm. Yetkililerden duyarlı olmalarını ve çukurların kapatılmasını istiyoruz” dedi.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı, sosyal medya hesaplarımızdan mesaj ile veya Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

 

O ÇUKURLAR KAPATILIYOR haberini okumak için buraya tıklayın

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER