Yolları yapılmayınca, çözümü böyle buldular

Aziziye Mahallesi 321.Sokak sakinleri, talep etmelerine rağmen bozuk olan yolları yapılmayınca, kendi yollarını imece usulüyle kendileri yaptı. Mahalle sakinleri, belediye yetkililerine de seslendi.

Yolları yapılmayınca, çözümü böyle buldular


-

Karasu Aziziye Mahallesi 321.Sokak sakinleri, uzun süredir yapılmasını bekledikleri yollarının yapılmadığını belirterek bozuk olan yolları kendileri onardı. Kendi imkanlarıyla beton dökerek yollarını tamir eden mahalle sakinleri, Belediye yetkililerine de seslenerek “Bizi duyun artık” mesajı gönderdi.

Sokak sakinlerinden Tarık Akdoğan, “Merkez mahallesiyiz. Söz verdiler ama yapmadılar. Kızılcık’ta fındık bahçesi yolu yapıyorlar. Burası niçin öteleniyor” diyerek tepki gösterdi. Yaklaşık 30 metrelik bozuk yola beton döktüklerini söyleyen Akdoğan, “Yarım metre çukurlar vardı. Murat Sarı, Ferdi Kocaman ve Turgut Çil ile kolları sıvadık ve malzeme bizden, işçilik bizden yolumuz yaptık” dedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 18:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 2 yıl Önce

OLDU'MU.? HATÇEM OLDU'MU.?

Karasu
Karasu - 2 yıl Önce

Şimdi daha vakti var. Hele bir seçimlere 3-5 ay kalsın, o zaman sizi duyarlar.

Sami gül
Sami gül - 4 ay Önce

Bu ilçede gerçekten belediye varmı anlaşılır gibi değil sokaklar çamur deryası sanki tarla yolu.mıcır dökmele düzelecek gşbi değil beton veya asfalt dökülmeli vatandaş toz ve çamurdan kurtarılmalı.yanş belediye görevşni yapmalı.

SIRADAKİ HABER