Amatör lige yine erteleme geldi

Sakarya Süper Amatör Lig ve Sakarya 1.Amatör Lig maçları, il genelinde meydana gelen kar yağışı nedeniyle bir kez daha ertelendi. Sakarya Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Spor Müdürü Ramazan Marmara’ya Play-off öncesi maçlar için gün verdi.

Amatör lige yine erteleme geldi


-

Sakarya’yı etkisi altına alan kar yağışı, amatör futbola bir kez daha erteleme getirdi. Olumsuz hava şartları nedeniyle sahaların maç oynamaya elverişli olmaması gerekçesiyle Sakarya Süper Amatör Lig ve Sakarya 1.Amatör Lig maçları ertelendi.

Sakarya Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Karasu Haberleri ve Öncü Karasu Spor Müdürü Ramazan Marmara’ya maç tarihleriyle ilgili bilgi verdi. Demir, “19-20Mart günlerinde oynanması gereken maçlarımız, İl Tertip Kurulu kararınca ertelendi. Sahalar, kar nedeniyle maç yapmaya elverişli değil” dedi.

Ayrıca Demir, “Süper Amatör Lig maçlarımızı 23 Mart Çarşamba günü oynatmayı planlıyoruz. Play-off maçlarını yetiştirmemiz gerekiyor. Amatör Lig maçlarını ise hafta sonu oynatabiliriz. Hava şartlarına bağlı olarak ertelenen maçlarımızı bir an evvel oynatıp Play-off’a devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER