Artık il merkezine gidilmeyecek

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, futbol lisansı hariç olmak üzere diğer branşlara ait lisans çıkarma ve vize işlemlerinin il merkezine gidilmesine gerek kalmadan Karasu’dan yapılmaya başlandığını belirtti.

Artık il merkezine gidilmeyecek


-

Karasulu sporcuların, kulüplerin ve ilgili vatandaşların uzun süredir beklediği işlemlerin Karasu’da yapılmaya başlandığını duyuran Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, “Artık ilçe müdürlüğümüzce de lisans çıkarma ve vize işlemleri yapılmakta” dedi.

Futbol lisansları hariç tüm lisans işlemlerinin Karasu’dan yapılmaya başlandığını duyuran Ataç, “Önceden lisanslar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzde çıkartılıyordu. Bunun için sporcu ve kulüplerin il merkezine gitmesi gerekiyordu. Artık ilçe müdürlüğümüzce de lisans çıkarma ve vize işlemleri yapılmakta” diye konuştu.

Kemal Ataç, “İlgili spor federasyonlarının talimatları doğrultusunda gerekli evrakları hazırlayıp ilçe müdürlüğümüze gelen sporcuların kulüp veya ferdi lisansları çıkartılıp kendilerine verilmekte” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2021, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER