BAL netlik kazandı

Türkiye Spor Amatör Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) 17 Şubat Çarşamba günü Ankara’da toplanmıştı. Toplantıda bölgesel amatör liglerinin başlayıp başlamayacağı netlik kazandı.

BAL netlik kazandı

-

TASKK, 17 Şubat Çarşamba günü bir toplantı düzenledi. Ankara’da toplanan kurula Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba da katıldı. Toplantıda BAL’ın oynanıp oynanmayacağı görüşüldü.

Karasuspor’un da dört gözle beklediği toplantıdaki karara göre, BAL’ın 15 Nisan’a kadar oynanabileceği netlik kazandı. Kulüplerin bu tarihe kadar hazırlanmaları istendi. Toplantı sonrasında SASKF Başkanı Yaşar Zımba Karasu Haberleri İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’ne açıklamada bulundu.

Sakarya gurubunun Düzce gurubu ile aynı guruba düşmesi noktasında önerge verdik” diyen Başkan Zımba, “Aynı zamanda Bilecik bu önergemizin içerisinde yer aldı. En son önergemizde ise Sakarya kulüplerimizin birbirleri ile oynaması görüşünü bildirdik. Guruplar tam olarak netleşmedi. Bu kararda önümüzdeki hafta içi netlik kazandığı takdirde kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2021, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER