BAL statüsü belli oldu

Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) katılacağını belirten 108 takım dört ayrı bölgede, dört takımlı üç ve üç takımlı beş grupta 27’şer takımın katılımı ile çift devreli lig usulüne göre deplasmanlı olarak oynanacak.

BAL statüsü belli oldu

-

Her bölgede grup birincisi olan 8 takımın tarafsız grup merkezlerinde tek maç eleme usulü oynayacakları çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları sonunda bölge birincisi olan 4 takım TFF 3.Lig’e çıkma hakkı kazanacak.

ÜÇ TAKIM AYNI GRUPTA

Sakarya'yı Bölgesel Lig'de temsil edecek olan Karasuspor, Erenlerspor ve Hendekspor 1.Bölge 4.Grup'ta yer alacak. Üç takımımız arasında çift devreli lig usulüne göre oynanacak olan maçların ardından grup lideri olacak takım, diğer 7 grup birincisi ile bölge finallerinde karşı karşıya gelecek.

8 takımın tarafsız grup merkezlerinde tek maç eleme usulü oynayacakları çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları sonunda bölge birincisi olan takım 3.Lig'e yükselecek. Temsilcilerimiz Karasuspor, final etabından İstanbul, Zonguldak, Kocaeli, Düzce, Bursa ve Çanakkale ekiplerinden finale kalan takımlarla yarışacak.

KARASUSPOR BAL GRUBU (1.Bölge 4.Grup):

1- Karasuspor

2- Erenlerspor

3- Hendekspor

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER