Büyükşehir judocuları kürsüyü boş bırakmadı

Büyükşehir Belediyesi judocuları, Spor Toto Minikler Türkiye Şampiyonası’nda önemli dereceler elde etti. Karasulu milli judocu antrenör Pınar Batman’ın öğrencileri, başarıda büyük pay sahibi oldu.

Büyükşehir judocuları kürsüyü boş bırakmadı


-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, sporun farklı branşlarında elde ettiği başarılarla gururlandırıyor. Son olarak Türkiye Judo Federasyo’nunun 2022 faaliyet programında yer alan ve 22-24 Temmuz tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen Spor Toto Minikler Türkiye Şampiyonası’na Büyükşehirli judocular damga vurdu. Karasulu milli judocu antrenör Pınar Batman’ın öğrencileri, başarıda büyük pay sahibi oldu.

ARKA ARKAYA DERECELER

Kadınlarda 435 ve erkeklerde 504 erkek olmak üzere toplam 939 minik sporcunun yarıştığı şampiyonada, 36 kiloda Yağmur İpek Akçay şampiyon oldu. 32 kiloda Ravzanur Doğrul ve 44 kiloda Nehir Civelek 2. olarak bronz madalya kazandı. 38 kiloda Erdem Osman Nizam 3’ncü, 46 kiloda Kebir Tekin Aldemir ve 50 kiloda Yusuf İhsan Doğru 5’nci oldu. Ödüllerini kürsüde alan sporcular Büyükşehir Belediyesi bayrağıyla poz verdi.

BAŞARILAR DEVAM EDECEK

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak sporun her dalında başarılı sporcular yetiştirmek için gayretle çalışıyoruz. Afyon’da düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılan ve başarılı olan tüm judocularımızı kutluyoruz. İnanıyoruz ki takımımız sporda başarılı sonuçlar elde etmeye devam edecek” denildi.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2022, 21:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER