Karasu, 54 madalya ile Sakarya’nın gözdesi oldu

22 Nisan 2017 tarihinde Camili Yenikent Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakalara katılan Karasu Kuzey Gençlik ve Spor Kulübü ile Karasu Halk Eğitimi Merkezi sporcuları, müsabakalardan çok sayıda derece ile döndü.

Karasu, 54 madalya ile Sakarya’nın gözdesi oldu
HABERİN GALERİSİ
Karatecilerden 54 madalya

Karatecilerden 54 madalya

Karasu, Adapazarı, Hendek, Pamukkova, Serdivan, Geyve, Akyazı, Arifiye ve Sapanca ilçelerinden yaklaşık 350 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen müsabakalarda Karasulu sporcularımız 9 birincilik, 12 ikincilik,  18 üçüncülük ve 15 dördüncülük elde ederek toplam 54 madalya ile Karasu’nun gururu oldular. Karasu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç da müsabakaları yakından takip ederek başarılı olan sporcuların madalyalarını taktim etti.

 

Antrenör Şevki Abakoç, Karasu’da güzel şeylerin olduğunu söyleyerek “Başta Karasu Kaymakamı Sayın Şafak Gürçam, Karasu Belediye Başkanı Sayın Mehmet İspiroğlu, Karasu Gençlik Hizmetleri ve  Spor İlçe Müdürü Sayın Kemal Ataç ile Karasu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sayın Ferhat Tekeli’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Sporcularımızı ise ayrı ayrı tebrike diyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER