Liderliğe doğru Güven’li adımlar

Sakarya Amatör Lig Karasu Grubu’nun 10.haftasında Karasu Güvenspor ile Kuruderespor, Karasu Şehir Stadı’nda mücadele verdi. Maçta atılan tek golün sahibi olan Karasu Güvenspor, elde ettiği galibiyetle grupta ikinci sıraya yükseldi.

Liderliğe doğru Güven’li adımlar


-

Karasu Güvenspor ile Kuruderespor, pazar günü Karasu Şehir Stadı’nda oynanan Sakarya Amatör Lig Karasu Grubu 10.hafta karşılaşmasında galibiyet için sahaya çıktı. Aralarında bir puan bulunan iki takım da liderliğe doğru giden yolda üç puan için ter döktü.

Karşılıklı ataklarla geçen zorlu mücadelenin tek golü, maçın 22.dakikasında Karasu Güvensporlu futbolcu Albay Muzaffer’den geldi. İlk yarıda ve ikinci yarıda başka gol sesi çıkmadı. Bu galibiyetle Karasu Güvenspor puanını 17’ye çıkartarak grupta ikinci sıraya yükseldi ve lider Kızılcıkspor’la arasındaki puan farkını ikiye indirdi.

KARASU GÜVENSPOR 1–0 KURUDERESPOR

SAHA: Karasu Şehir Stadı

HAKEMLER: Murat Taşçıkar, Furkan Alayildiz, Aykut Toprakçı

KARASU GÜVENSPOR: Fatih, Nihat (Murat), Eray Erbay, Albay Muzaffer, Murat, Eray Reis (Yavuz), Muhammet Emin, Abdulsamet, Muhammet Şengönül, Enes (Furkan), Orhan Baki

ANTRENÖR: -

KURUDERESPOR: Samet, Ramazan, Berkan, Enez, Barış (Uğur), Bayram, Olgun (Abdullah), Kadir (Ertuğrul), Zafer, Fatih, Muhammet (Samet)

ANTRENÖR: Ahmet Alemdar

GOLLER: Dk.22 Albay Muzaffer (Karasu Güvenspor)

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2022, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER