Liderlik yolunda beraber yürüyorlar

Sakarya 1.Amatör Lig Karasu Grubu’nda 12.hafta karşılaşmasında liderlik yolunda mücadele veren Karasu Güvenspor ve Limandere Beldespor, birbirine üstünlük sağlayamadı. İki takım da golsüz berabere biten maçtan birer puanla ayrıldı ve liderlik yolunda beraber yol almaya devam etti.

Liderlik yolunda beraber yürüyorlar


-

Karasu Şehir Stadı’nda Cumartesi günü karşı karşıya gelen Sakarya 1.Amatör Lig Karasu Grubu’nun ikinci sırasında yer alan Karasu Güvenspor ile üçüncü sırasında bulunan Limandere Beldespor, kıyasıya mücadeleye sahne olan maçtan golsüz berabere ayrıldı.

Her iki devrede de Karasu Güvenspor’lu futbolcu Rıdvan’ın birer şutu direkten döndü. İki gol şansı kaçıran Güvenspor karşısında Limandere ekibi de üstünlük kuramayınca maç 0-0 berabere bitti. Takımlar gruptaki yerlerini korudu. Güvenspor 21 puana, Limandere ise 20 puana yükseldi.

KARASU GÜVENSPOR 0-0 LİMANDERE BELDESPOR

SAHA: Karasu Şehir Stadı

HAKEMLER: Hakan Adlı, Berkay Aykın, Barış Atuk

KARASU GÜVENSPOR: Fatih, Abdulsamet, Albay Muzaffer, Eray Erbay, Murat Temoçin, Murat Şahin, Rıdvan, Muhammet Emin, Muhammet Şengönül, Eray Reis (Yavuz), Orhan Baki

TEKNİK DİREKTÖR: -

LİMANDERE BELDESPOR: Osman, Yunus Emre, Bayram, Ensar, Barış, Volkan (Erdi), Ufuk, Recep, Yusuf, M.Furkan, Fatih (Ali İzzet)

TEKNİK DİREKTÖR: Hakan Özmen

GOLLER: -

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2022, 02:14


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER