Sakarya Süper Amatör Lig kuraları çekildi

Sakarya Süper Amatör Lig kuraları çekildi. BAL’dan düşen Karasuspor’un katılamadığı gruplarda ilçemizi bir dizi transferle dikkatleri üzerine çeken Karasu Aziziyespor temsil edecek. Genel Kaptan Yücel Şirin, “Biz takımımıza güveniyoruz, Karasu da güvensin” diyerek iddialı olduklarını belirtti.

Sakarya Süper Amatör Lig kuraları çekildi


-

Bölgesel Amatör Lig’den (BAL) düşen ve bu yıl liglere katılamayan Karasuspor’dan yoksun olarak çekilen Sakarya Süper Amatör Lig’in grupları belli oldu. Süper Amatör’de bu yıl Karasu Aziziyespor ilçemizi temsil edecek.

Bir süre önce ses getiren transferlerle dikkatleri üzerine çeken Karasu Aziziyespor, ligde iddialı ekipler arasında yer alıyor. C Grubu’nda mücadele edecek olan Aziziyespor’un Genel Kaptanı Yücel Şirin, “Zor bir gruba düştük. Kolay takım yoktur. Ancak biz takımımıza güveniyoruz. Karasu da güvensin” dedi.

TEK HEDEFLERİ VAR

Şirin ayrıca grupta iddialı olduklarını ve tek hedeflerinin C Grubu’nda şampiyonluk olduğunu belirterek “En büyük destekçimiz her zaman taraftarımız. Karasu’nun sesini arkamızda hissedersek bu takımın aşamayacağı engel yok” ifadelerini kullandı.

Karasu Aziziyespor’un da bulunduğu C Grubu’nda ise AS Akyazıspor, Geyvespor, Arifiyespor, Tekspor, K.Akınspor, Yeşilyurt Belde, Hendek Yenimahalle, Kazımpaşa Birlik ve Sakarya Caddesi ekipleri mücadele edecek.

KarasuHaberleri.com - Ramazan Marmara'nın haberi

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER