Ünlü sporcular Karasu’da

Yaklaşık yedi yıldır sezon öncesi için Karasu’ya gelerek Carpediem Diamond Otel’de kamp yapan Sakaryagücü Spor Kulübü, bu yıl da kamp programını Karasu’da gerçekleştirdi. Bu yılki kampı ünlü sporcular ve yöneticiler de ziyaret etti.

Ünlü sporcular Karasu’da

Carpediem Diamond Otel’de yaklaşık 7 yıldır sezon başı misafir ettiğimiz Sakaryagücü Spor Kulübü'nün eski sporcularından olup şuan Fenerbahçe A takımında oynayan Karahan Yasir Subaşı, Melih Okutan ve Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü'nde oynayan Melih Cangök kampı ziyarete geldiler. Yaklaşık 50 sporcusu halen Kasımpaşa, Beşiktaş, Ankaragücü, Fenerbahçe alt yapılarında oynayan Sakaryagücü Spor'un minikleri kendilerini ziyarete gelen abilerini kucakladılar.

 

Sakaryagücü Spor Genel Koordinatörü Şükrü Özkan ve Antrenör Çetin Çal her yıl Carpediem Diamond Otel'de yaptıkları kampların faydalarını sezon içindeki müsabakalarda ve sporcu gelişimindeki öneminden bahsettiler.  Ferizlispor Müdürü Şükrü Özkan ve Söğütlü Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Özgür Aygün’ün de kamp ziyareti için Carpediem Diamond Otel’e geldikleri belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER