Haber Detayı
28 Temmuz 2017 - Cuma 15:23 Bu haber 10718 kez okundu
 
Ali Ekşi, ebediyete uğurlandı
Karasulu iş adamı Ali Ekşi, 28 Temmuz Cuma günü, Cuma Namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Ekşi’nin cenazesinde Karasu’nun ileri gelen isimleri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.
3.SAYFA Haberi
Ali Ekşi, ebediyete uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu 66 yaşında hayatını kaybeden Karasulu iş adamı Ali Ekşi, Karasu Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Karasu Merkez Mezarlığı’nda toprağa verildi. 28 Temmuz Cuma günü Cuma Namazı sonrası kılınan cenaze namazına, Ekşi’nin ailesi, sevenleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

 

Merhum Hızır Ekşi’nin oğlu, Ömer, Eyüp, Merhum Hasan ve Hüseyin Ekşi’nin kardeşi, Mithat, Nihat ve Serhat Ekşi’nin babası Ali Ekşi’nin cenaze namazında Karasu Merkez Camii avlusu yetersiz kaldı. Kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından kılınan cenaze namazı sırasında camii içerisinde de saf tutulduğu görüldü. Sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlanan Ekşi, Merkez Mezarlığı’na defnedildi. Karasu Haberleri İnternet Medyası olarak merhuma rahmet, ailesine sabır dileriz.

 

HABERE AİT VİDEO ve FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ali Ekşi, ebediyete uğurlandı
Ali Ekşi, ebediyete uğurlandı
Ali Ekşi, ebediyete uğurlandı
Ali Ekşi, ebediyete uğurlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı