• USD 33,10
  • EUR 36,26
  • ALTIN 2.631,42
  • BİST100 11.092
  • BTC 65.375
11:37 SAĞLIK

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, hastanenin ekipman ve personel yetersizliğine vurgu yapan bir açıklamada bulundu. “Karasu Devlet Hastanesi, ne bir bürokratın ne bir siyasinin ne de bir milletvekilinin değil” diyen Emre, “Karasu Devlet Hastanesi bize yetmiyor. Biz ölüyoruz kardeşim. Gözünüzün önünde çaresizlikten ölmek istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

11:06 SPOR

Profesyonel futbol geçmişi bulunan Umut Pusat, Karasuspor ile sözleşme imzaladı. Sarı-kırmızılı ekip Pusat’ın düğününe giderek başarılı futbolcu ile düğünde anlaşmaya vardı.

10:38 KÖŞE YAZILARI
20 saat önce MAHALLELER

Kuyumcullu Mahallesi’nde çalışmaların tamamlanmasının ardından Karasu Mahallesi’nde de doğalgaz çalışması başladı. Yaklaşık 600 haneye gaz verilecek projenin hayata geçirilmesinden memnun olduklarını belirten Muhtar Şefik Kır, “Tüm engellemelere rağmen doğalgaz çalışmasını başlattık. Emeği geçen herkese teşekkürler. Kışa, doğalgazla gireceğiz” diye konuştu.

21 saat önce SİYASET

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal, basın açıklamasında bulundu. Önal, Karasu’nun ön plana çıkması için halkla istişare yapılıp projeler üretilmesi gerektiğini söyledi. Önal, Sakaryalı vekillerin ise bu şehre sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

1 gün önce KARASU

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için Karasu’da bir dizi programlar gerçekleştirildi. Şehit mezarlarının ziyareti ile başlayan program, gece 00.13’te tüm camilerde sela okunmasıyla sona erdi.

1 gün önce ASAYİŞ

Karasu’nun Kurudere Mahallesi’nde bir gündür kendisinden haber alınamayan Anıl Tekin (25) fındık bahçesinde cansız halde bulundu. Tekin’in ani ölümü, ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

1 gün önce MAGAZİN
1 gün önce SPOR

Yaz spor etkinlikleri kapsamında Karasu Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen ATV ve motocross yarışları İhsaniye’de tozu dumana kattı. Yarışmalar ise büyük heyecana sahne oldu.

1 gün önce SPOR

Karasu Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz sporları kapsamında kum maratonu etkinliği nefes kesti. Yarışmaya sporcular ve vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.