Haber Detayı
28 Mart 2018 - Çarşamba 20:34 Bu haber 5142 kez okundu
 
Kuyumculluspor’dan İspiroğlu’na ziyaret
Sakarya 2.Amatör Küme temsilcimiz Kuyumculluspor’un yönetim kurulu, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspioğlu’nu ziyaret etti.
SPOR Haberi
Kuyumculluspor’dan İspiroğlu’na ziyaret

Kuyumculluspor yönetimi, mahallelerinde mevcut olan futbol sahasını spor kompleksi olarak yeniden yapılandırılması isteklerini Başkan İspiroğlu’na aktardı. ‘Bu sezon farklıyız’ parolası ile çıktıkları sezon hazırlıklarını anlatan yönetim kurulu üyeleri Nail İskender, Rıdvan İskender, Akif Şeker, M.Ali İskender, Mustafa İskender, A.İhsan İskender, Eşref Arık ve Mehmet Turan, Başkan Mehmet İspiroğlu’na ziyaret esnasında isteklerini sunarken “Olmazsa olmazımız mutlaka bir spor kompleksidir” dedi.

 

Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kuyumculluspor kulüp yönetimine yeni sezonda başarılar dileyerek; “İstekleriniz makul istekler ve her spor kulübünün ayakta durabilmesi için gerekli ihtiyaçlar. Daha öncesinde de ilçemizde birçok spor tesisinin yapılması için gelen istekleri değerlendirdik. Bu spor kulüplerimizi imkânlarımız ölçüsünde tesisleri ile buluşturduk. En kısa zamanda bu isteğinizi yerine getirmek için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı