Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 18:10 Bu haber 5048 kez okundu
 
Öğretmenleri için 18 madalya
24 Kasım Öğretmenler Günü Karate İl Turnuvası’na katılan Karasu Kuzey Gençlik ve Spor Kulübü ile Karasu Halk Eğitimi Merkezi (HEM) takımları Karasu’ya toplam 18 madalya ile döndü.
SPOR Haberi
Öğretmenleri için 18 madalya

Yeni Hendek Spor Salonu’nda gerçekleştirilen il turnuvasında toplam 510 sporcu mücadele etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü Karate İl Turnuvası’nda mücadele eden Karasu Kuzey Gençlik ve Spor Kulübü ile Karasu HEM sporcuları, müsabakalar sonunda ilçeye 4 birincilik, 4 ikincilik ve 10 üçüncülük madalyası alarak döndü. Sporcular, toplam 18 madalyayı öğretmenleri için kazandıklarını belirtti ve bu başarıyı tüm öğretmenlere armağan ettiklerini ifade etti.

 

Antrenör Şevki Abakoç, güzel sonuçlar aldıklarını söyleyerek başarılı olan sporcularını tebrik etti. Tüm öğretmenlerin de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladığını belirten Abakoç, “Bu başarıların mimarı olan ve desteğini bizlerden esirgemeyen Karasu Belediye Başkanı Sayın Mehmet İspiroğlu, Karasu Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Sayın Kemal Ataç ile Karasu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Sait Özkan’a teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Öğretmenleri için 18 madalya
Öğretmenleri için 18 madalya
Öğretmenleri için 18 madalya
Öğretmenleri için 18 madalya
Yorumlar
Haber Yazılımı