Bütün yazı böyle geçirdik, vatandaş tepkili!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karasu sahiline yapılan Sahilpark içerisindeki oturma grupları, Karasu’ya yakışmayan bir şekilde tatilcileri ağırladı. Bütün yaz kırık halde kullanımda kalan oturma grupları, tatilcilerin ve vatandaşın büyük tepkisini çekti.

Bütün yazı böyle geçirdik, vatandaş tepkili!


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu / Nevtan Angün

Yaz sezonunda binlerce tatilci ve vatandaşı ağırlayan Karasu Sahilpark, yaz sezonunu utanç verici eksiklerle tamamladı. Park içerisindeki kırık oyun grupları ve yanmayan ışıkların yanı sıra, gece gündüz kullanılan oturma gruplarının da içler acısı hali, vatandaşın büyük tepkisini topladı.

Palmiye ağaçlarının çevresinde bulunan ve son derece estetik bir görünüm ile kullanım sunan ahşap oturma gruplarının denize bakan kısımlarının tamamı kırık halde. Özellikle yaşlı ve çocuklar için cazip olan oturma grupları, kırık durumlarıyla tehlike de oluşturuyor.

Bütün yaz sezonunu kırık halde geçiren Sahilpark’ı kullanan vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyesi, büyük bütçelerle yaptırdığı böyle güzel bir parkı niçin sahipsiz bırakıyor? Binlerce tatilciyi ağırlayan bir ilçeye yakışmayan görüntüler içerisinde bütün sezonu tamamladık” diyerek yetkililere seslendi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER