İhtiyaçların karşılanması için çadır kuruldu

Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, Sakarya Nehri’nden kaybolan Emirhan H’in ailesine ziyarette bulundu. Acılı aileye sabır dileklerinde bulunan Adem Ekşi, arama çalışmaları süresince Emirhan H’nin yakınları, mahalle sakinleri ve arama kurtarma çalışmalarını yürüten ekiplerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için bölgede çadır kurdu.

İhtiyaçların karşılanması için çadır kuruldu


-

Karasu Adatepe Mahallesi’nde Sakarya Nehri’ne girerek bir süre yüzdükten sonra suda kaybolan 20 yaşındaki Emirhan H. için beşinci günde de arama çalışmaları devam etti.

Bir yandan acılı aile, Emirhan H’nin bulunacağı günü beklerken diğer yandan hem mahalle sakinleri ve çok sayıda vatandaş hem de arama kurtarma çalışmalarını yürüten ekipler, seferber olmuş durumda.

Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi de, bölgeye gelerek acılı aileye ziyarette bulundu ve bölgedeki vatandaşlar ile ekiplerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için çadır kurdu.

“Temennimiz, Emirhan’ın bir an önce bulunarak ailemizin acılarına son verilmesi” diyen Adem Ekşi, “Emirhan kardeşimizin bulunmasını, hiçbir anne ve babanın böyle bir acı ile imtihan edilmemesini yüce Rabbimden niyaz ederim” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER