Merkez nokta Karasu

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Sakarya’da Covid-19 virüsüne yönelik firmaların tedbirlerini eksiksiz aldıklarını tescillemek amacıyla düzenlenen törene katıldı. Törende konuşma yapan Büyükdede, Sakarya’nın gaz sahası olduğunu belirterek Karasu’yu işaret etti.

Merkez nokta Karasu


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Esra Angün'ün haberi


Geçtiğimiz günlerde Covid-19 virüsüne yönelik firmaların tedbirlerini eksiksiz aldıklarını tescillemek amacıyla Sakarya’da bir tören düzenlendi. Törene katılım gösteren Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede yaptığı konuşmada, Sakarya’yı Türkiye’nin kavşak noktası olduğunu belirterek önemsediklerini söyledi. Şehrin, Türkiye endüstrisini taşıdığını ifade eden Büyükdede, en büyük sıkıntının sanayi alanları üretememeleri olduğuna değindi.

 

EN UYGUN YER KARASU

 

Sakarya’ya bir görevin düştüğünü ifade eden Bakan Yardımcısı Büyükdede, “Sakarya Gaz Sahası hayırlı olsun. Sakarya’yı büyük yeni bir merkez yapacak altyapı burada kurulmalı” şeklinde konuştu. 150 kilometrelik bir uzaklıkta en uygun yerin Karasu’da olduğunu da ifade eden Büyükdede, “Biz bakanlık olarak Sakarya’yı bu gözle görüyoruz. Bu vesileyle burası, büyük bir değişim geçirmeye hazırlanan bir şehir olarak üzerine titrememiz gereken çok müstesna bir şehir” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 00:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER