Bisikleti çalınan engelli Elif’e, Ekrem Yüce’den sürpriz

Geçtiğimiz günlerde Karasu’daki evlerinin önünden bisikleti çalınan ve bu duruma çok üzülen engelli Elif Topçu’nun çağrısı Başkan Ekrem Yüce’ye ulaştı. Başkan Yüce, Elif ve ailesiyle bir araya geldi ve Elif’e yepyeni bir bisiklet hediye etti.

Bisikleti çalınan engelli Elif’e, Ekrem Yüce’den sürpriz


-

BİSİKLETİ ÇALINAN ELİF'İN SESİNİ EKREM YÜCE DUYDU (izle):

...

Karasu İncilli Mahallesi’nde yaşayan engelli Elif Topçu’nun geçtiğimiz günlerde bisikleti evlerinin giriş katından çalınmıştı. Olaya çok üzülen Elif ve ailesinin tek istekleri bisikletlerinin bulunmasıydı. Bisiklet bulunamadı ancak Elif Topçu’nun çağrısı Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ulaştı.

Engelli küçük Elif’in bisikletinin çalınmasını Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, sosyal medya hesabından duyurmuştu. İl basını da bu çağrıyı haber satırlarına taşıdı. Başkan Ekrem Yüce, Elif’in üzüntüsüne duyarsız kalmadı.

Başkan Yüce, Elif Topçu ile ailesini Büyükşehir Belediyesi’nde konuk etti. Durumu öğrendikten sonra Elif’in daha fazla üzülmesini istemediğini dile getiren Başkan Yüce, Elif’e yeni bir bisiklet hediye etti. Bu anlamlı hediye sonrası Elif’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bisikletin tesliminde Oda Başkanı Cihan Emre ve Başkan Yardımcısı Bilal Kotan da hazır bulundu.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER