İlçe jandarma, yolları abluka altına aldı

Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri, ilçe genelinde yerleştirdiği uygulama noktalarında denetimlerini sürdürüyor. Ekipler, karayolları ve mahalle aralarında düzenli olarak denetim noktaları oluşturuyor, şahıslara GBT sorgusu ve araçlara belge kontrolünde bulunuyor.

İlçe jandarma, yolları abluka altına aldı


-

KARASU LÇE JANDARMA'DAN DENETİM (izle):

...

Cuma günü Yeni Mahallesi mevkiinde oluşturulan kontrol noktasında çok sayıda araç ve şahıs sorgulaması yapıldı. İlçe genelinde kontrollerini arttırarak sürdüren Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri, ilçe giriş çıkışlarında da adeta kuş uçurtmuyor. Ekipler, mahalle yollarında da kontroller gerçekleştiriyor.

Yeni Mahallesi ile İhsaniye Mahallesi birleşiminde oluşturulan kontrol noktasında 300’den fazla araç sorgulanırken 700’e yakın da GBT sorgusu gerçekleştirildi. Sorgulamalarda araması bulunan iki şahıs yakalandı. Bir sürücüye de alkollü araç kullanmaktan cezai işlem uygulandı. Ayrıca araçlarında belge eksikliği bulunan sürücülere de cezai işlem uygulandı. Sürücü ve yolcularda kemer kontrolü yapıldı. Denetimlerin süreceği öğrenildi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2022, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER