Saniyelerle ölümden döndü

Karasu İncilli Mahallesi Plaj Caddesi üzerinde bulunan beş katlı binanın çatısından kopan dev kar kütlesi, yolda yürüyen vatandaşın sırtına düştü. Saniye farkıyla ölümden dönen vatandaş, olayın şokunu üzerinden atamadı.

Saniyelerle ölümden döndü


-

SANİYELERLE ÖLÜMDEN DÖNDÜ (izle):

...

Olay, Karasu’nun İncilli Mahallesi Plaj Caddesi üzerinde meydana geldi. Caddenin Atatürk Bulvarı konumunda bulunan beş katlı binanın çatısında biriken ve sarkmış halde bulunan dev kar kütlesi, bulunduğu yerden koparak düştü.

Kar kütlesi, o sırada annesiyle birlikte kaldırımda yürüyen Abdulhalik Muhammed Sıddık isimli vatandaşın sırtına isabet etti. Bir anda neye uğradığını şaşıran adam, olayın şokunu uzun süre atamadı.

NE OLDUĞUNU ANLAMADIM

Sıddık, Karasu Haberleri ve Öncü Karasu Gazetesi’ ne yaptığı açıklamada “Bulvar tarafından geldim, annem önden gidiyordu. Direkt kafama kar düştü. Ne olduğunu anlayamadım. Hiç beklemiyordum. Durdum ve sakinleşmeye çalıştım” diyerek olayı anlattı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bina çevresinde güvenlik çemberi oluşturularak çatıda bulunan kar kütlesinin kalan kısmı da itfaiye ekiplerince temizlendi. Vatandaş da esnaf da rahat bir nefes aldı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2022, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER