Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 18:33 Bu haber 9482 kez okundu
 
Bu liste kafaları karıştırdı
Cumhur ittifakının söz konusu olduğu Sakarya'da, adayların açıklanmasına günler kala listeler basına servis edilmeye başlandı. Bazı çevreler tarafından servis edilen listelerden bir tanesi gözleri adaylara çevirdi.
SAKARYA Haberi
Bu liste kafaları karıştırdı

Sakarya ilçelerinin belediye başkan adaylarının kimler olacağı merakla beklenirken, halk dilinde müstakbel sipariş listeleri kulislere gezdirilmeye başlandı. AK Partili belediye başkan adaylarının kim olacağı ve hangi ilçelerde MHP’li belediye başkanlarının aday gösterileceği, adayların açıklanmasına günler kala büyük merak konusu oldu. Gözlerin il başkanlıklarına çevrildiği bugünlerde bazı çevreler bilinçli olarak listeleri sosyal medya ve bazı iletişim ağları üzerinden servis etmeye başladı.

 

Cumhur ittifakının da gündeme gelmesiyle Sakarya’da hangi ilçelerin hangi partilere bırakılacağı büyük merak konusu olurken, çeşitli bilgiler de ortalıkta dolaşmaya devam ediyor. Karasu’dan AK Parti mi yoksa MHP’nin mi aday çıkartacağı, yoksa iki partinin de yarışa adaylarıyla mı gireceği de ilçede en çok konuşulan konu olurken, Servis edilen bir listede Karasu Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet İspiroğlu’nun adının yazması dikkatleri bu listeye çevirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla da paylaşılan listede MHP’nin belediye başkan adayı çıkartmayacağı da iddia edilmiş oldu. Edinilen bilgiye göre MHP Sakarya İl Başkanlığı, bu listenin doğru olmadığını iddia ederken, listelerin d ekimler tarafından bilinçli olarak servis edildiği merak konusu haline geldi. Bu listenin yayılmasının ardından Karasu'dan Mehmet İspiroğlu'nun yanı sıra İshak Sarı'nın da aday gösterildiği iki liste daha yayıldığı öğrenildi.

 

İŞTE KULİSLERDE DOLAŞAN O LİSTE:

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Bu, liste, kafaları, karıştırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı