Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 15:46 Bu haber 9499 kez okundu
 
Kahreden tesadüf
Salı günü meydana gelen ve bir kişinin hayatını kaybettiği kazayla ilgili acı bir tesadüf de ortaya çıktı. “Bu kadar da olmaz” denilen acı tesadüf, kazanın meydana geldiği yer ile ilgili acil önlem alınması gerekliliğinin de bir kez daha kanıtlar nitelikteydi.
3.SAYFA Haberi
Kahreden tesadüf

Karasu - Yenimahalle yolu (İstanbul Caddesi) üzerinde Salı günü meydana gelen ve Karasu’nun sevilen simalarından Burak Ekşi’nin hayatını kaybettiği kaza, acı bir tesadüfü de ortaya çıkarttı. Hızla seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücünün kullandığı aracın, kontrolden çıkması ve Ekşi’nin kullandığı arabaya çarpması sonucu 30 yaşındaki Burak Ekşi hayatını kaybetmiş ve Ekşi’nin kullandığı araçta bulunan nişanlısı Buse A. da hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alınmıştı. Ekşi’nin hayatını kaybettiği yere sadece 50 metre mesafede, 2 Mayıs 2016 yılında meydana gelen kazada, Ekşi ailesi bir ferdini daha kaybettiği ortaya çıktı.

 

 

Artık önlem alınsın!

 

Bir ekmek firmasına ait aracın çarpması sonucu Mustafa Ekşi (61) olay yerinde hayatını kaybetmişti. Ekşi sülalesinin trafik kazasında kaybettiği tek ferdi de Mustafa Ekşi’nin olmadığı ve 23 Haziran 2010 tarihinde aynı yere çok yakın mesafede meydana gelen kazada 34 yaşındaki iş adamı Hızır Ekşi’nin vefat ettiği de ortaya çıktı. Karşı şeritten gelen aracın çarpması sonucu kendi aracında vefat eden Hızır Ekşi’nin ardından aynı yerde Ekşi sülalesinden toplam üç kişinin hayatını kaybetmesi ve yaşanan diğer kazalarda çok sayıda kişinin yaralanması ve ölmesi, bu bölgenin kusur içerdiğini ve yetkililer tarafından acil olarak önlem alınması gerektiğini de bir kez daha kanıtladı.

 

(1) BURAK EKŞİ, KAZADA HAYATINI KAYBETTi [Haberi okumak için tıklayın]

 

(2) BURAK EKŞİ, TOPRAĞA VERİLDİ [Haberi okumak için tıklayın]

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Kahreden, tesadüf,
Yorumlar
Haber Yazılımı