Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
21 Mayıs 2017 - Pazar 19:30 Bu haber 5422 kez okundu
 
O konteynerler kaldırıldı
Karasulu vatandaşların WhatsApp ihbar hattımıza gönderdikleri yol ortasındaki çöp konteynerleri, Belediye ekipleri tarafından bulundukları yerden kaldırıldı. Vatandaş, ekiplere teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
O konteynerler kaldırıldı

Youtube Kanalı 665x144

Doğu ve Batı Karadeniz Caddesi ile Karasu ilçe merkezinin en işlek bulvarı olan Plaj Caddesi’nin orta refüjüne dayalı vaziyette yol ortasında bulunan ve araçlar için ciddi tehlike oluşturan çöp konteynerleri, Karasu Temizlik İşleri ekipleri tarafından bulundukları yerden kaldırıldı.

 

WhatsApp ihbar hattımıza Karasulu bazı vatandaşlar, yeni asfaltlanan caddenin sol şeridinde orta refüje dayalı dev konteynerlerin araçlar için tehlike saçtığını belirterek fotoğraflar göndermişti. Karasu Haberleri İnternet Medyası, vatandaşların şikayetine duyarsız kalmadı ve büyük tehlike arz eden konteynerlerin kaldırılmasını isteyen vatandaşların sesini duyurdu.

 

Haberin yayımlanmasından iki gün sonra, Karasu Belediyesi ekipleri, vatandaşın şikayetine duyarsız kalmadı ve çöp konteynerlerini orta refüjden kaldırarak sokak içlerine yerleştirdi. Karasulu sürücüler ve vatandaşlar da, “Yetkililere teşekkür ediyoruz. Bulvarımız şimdi tamamen kullanışlı hale geldi. Kimsenin canı yanmadan tehlike de ortadan kalktı” diyerek vatandaşın taleplerini kısa sürede değerlendiren ekiplere teşekkür etti.

 

KONTEYNERLER TEHLİKE SAÇIYOR haberini okumak için buraya tıklayın

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı