Yıldız, ilk imza gününde okurlarıyla buluştu

Karasulu Şair Aybüke Yıldız, CNR Kitap Fuarı’nda bir araya geldiği 7 yazar ile birlikte ilk imza gününü gerçekleştirdi. Hayallerini yaklaştığı önemli günlerden biri olduğunu ifade eden Yıldız, “Şiirlerinle insanların kalbine ulaşmaya çalıştım. Hedeflediğim yolda ilerlemek adına asla pes etmeyeceğim” dedi.

Yıldız, ilk imza gününde okurlarıyla buluştu


-

İstanbul’un Fatih ilçesinde düzenlenen CNR Kitap Fuarı’nda ilk imza günün gerçekleştiren Karasulu Şair Aybüke Yıldız, okurlarıyla bir araya geldi. “Deli Kadının Papatya Satırları” kitabıyla okurların karşısına çıkan Şair Yıldız, yedi yazar ile de tanışma imkanı buldu.

Heyecanlı ve unutulmaz bir gün olduğunu ifade eden Aybüke Yıldız, “Çok heyecanlıydım. İlk imza günümdü. Şiirlerimle insanların kalbine ulamaya çalıştım” şeklinde konuştu.

“Hayatımda önemli bir tecrübe oldu” diyen Yıldız, “Yeni yazarlarla tanışma imkanım da oldu. Sohbet ettik ve fikir alışverişinde bulunduk. Hayallerime yaklaştığım önemli bir gündü. Asla pes etmemem gerektiğini anladığım anlardan biriydi” ifadelerini kullandı.

Yıldız, İstanbul’da Metro’da imza günleri düzenlemeyi planladığını da sözlerine ekledi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2022, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER