Kolluk kuvvetleri, Karasu’da kuş uçurtmadı

Dört günlük Kurban Bayramı süresince Karasu’da polis ve jandarma ekipleri, denetim ve tedbirleri artırdı. Polis ve jandarma sorumluluk bölgelerinde sık sık kontrol noktaları oluşturuldu. Halkın güvenliği ve huzuru için adeta kuş uçurtulmadı. İşte Karasu’nun bayramda asayiş bilançosu…

Kolluk kuvvetleri, Karasu’da kuş uçurtmadı


-

JANDARMA BÖLGESİ

Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karasu’da jandarma sorumluluk bölgesinde dört günlük Kurban Bayramı boyunca sık sık kontrol noktaları oluşturdu. Toplam 2 bin 250 araç sorgulanırken 178 araç için cezai işlem uygulandı. Bu araçlara toplamda 101 bin lira idari para cezası kesildi.

Ayrıca 3 bin 167 şahsa GBT sorgulaması gerçekleştirilirken, yine jandarma sorumluluk bölgesinde dört adli olay yaşandı. Dört günlük bayram süresi içerisinde ikisi yaralanmalı ikisi maddi hasarlı olmak üzere dört de trafik kazası meydana geldi.

POLİS BÖLGESİ

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise, polis sorumluluk bölgesinde denetimlerini sıkı şekilde sürdürdü. İlçe içerisinde yapılan uygulamalarda 379 araç sorgulandı. Bu araçlardan 300’üne cezai işlem uygulandı. Toplam 85 bin 876 lira idari para cezası kesldi.

Ayrıca 2 bin 380 şahsa GBT sorgusu gerçekleştirildi. Polis sorumluluk bölgesinde 23 adli olay yaşandı. Dört günlük bayram süresince 5’i yaralanmalı, 3’ü maddi hasarlı olmak üzere 8 trafik kazası meydana geldi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2022, 15:34


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER