Serdivan’da çaldılar, Karasu’da yakalandılar

Sakarya’nın Serdivan ilçesinden çalındığı tespit edilen motosikletin Karasu’ya getirildiğini belirleyen jandarma ekipleri, titiz takip sonucu, motosikleti eliyle koymuş gibi buldu. Jandarma ekiplerini görünce çamur arazide kaçmaya çalışan hırsızlık zanlısı ise ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Serdivan’da çaldılar, Karasu’da yakalandılar


-

Hırsızlıkla ilgili istihbarati bilgi elde eden Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Serdivan ilçesinden çalınan 41 AHU *** plakalı motosikletin Karasu’nun Limandere Mahallesi’ne getirildiğini tespit etti. Titiz bir takip süren jandarma ekipleri, motosikletin plakasının söküldükten sonra kullanılmaya devam ettiğini belirledi.

Pazartesi günü Cumhuriyet Savcı’sının talimatıyla Limandere Mahallesi’nde giden Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, E.K tarafından çalındığı tahmin edilen motosikleti, şahsa ait bir adreste, eliyle koymuş gibi buldu.

Jandarma ekiplerini gören E.K’nın ise çamurlu araziye kaçtığı öğrenildi. Jandarma ekipleri ile yaşanan kovalamaca sonucu E.K, ekiplerce kıskıvrak yakalanarak adli makamlara teslim edildi. Pazartesi günü Karasu’da ele geçirilen çalıntı motosikletin, bir gün önce Serdivan’dan çalındığı öğrenildi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2022, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER