İnönü İlkokulu 2/A sınıfı, Veteriner Hekim Hamza Ayar'dan bilgi aldı

Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla İnönü İlkokulu 2/A sınıfını ziyaret eden Karasu Belediyesi Veterineri Veteriner Hekim Hamza Ayar, hayvan hakları ve hayvan sevgisinin önemini aktardı. Ayar’ı can kulağıyla dinleyen öğrenciler, sevimli dostları yavru köpekle keyifli dakikalar geçirdi.

İnönü İlkokulu 2/A sınıfı, Veteriner Hekim Hamza Ayar'dan bilgi aldı


-

4 Ekim Hayvanları koruma günü dolayısıyla İnönü İlkokulu 2/A sınıfı öğrencileri, Karasu Belediyesi Veterineri Veteriner Hekim Hamza Ayar’ı sınıflarında misafir etti. Günün anlam ve önemine ilişkin öğrencilere bilgi veren Veteriner Hekim Hamza Ayar, hayvanları korumanın ve sevmenin önemine vurgu yaptı.

Veteriner Hekim Ayar, öğrencilere yanında getirdiği yavru köpekle ilgili bilgi verdi. Sevimli dostlarını tanıyan öğrenciler, yavru köpekle keyifli dakikalar geçirdi. Hayvan sevgisini ve hayvanları koruma bilincini öğrencilere aşılamak amacıyla Hamza Ayar’ı misafir ettiklerini ifade eden Sınıf Öğretmeni Sevilay Kocabaş, “Çocuklarımız, Hayvan hakları ve önemine dair bilgi aldı. Yavru köpekle çok güzel vakit geçirdiler ve çok mutlu oldular. Sadece bugünlerinde değil, her zaman onları korumaları ve sevmeleri gerektiği konusunda bilinçli oldular. Bu anlamda sınıfımızı ziyaret eden Veteriner Hekim Hamza Ayar’a teşekkür ederiz” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2022, 17:56


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER