Karasu’nun yeni milli eğitim müdürü

Bir dönem yılan hikayesine dönen, yaklaşık bir yıldır da Halil Dursun tarafından başarıyla yürütülen Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna eğitim camiasının tanınan bir ismi atandı.

Karasu’nun yeni milli eğitim müdürü

Bir dönem Ergüven Aslan ve Mehmet Çalık arasında gidip eğelen Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna, Karasu eğitim camiasının tanınan bir ismi atandı. Yaklaşık bir yıldır Halil Dursun tarafından başarılı bir şekilde vekaleten yürütülen Milli Eğitim Müdürlüğü görevine eski adıyla METEM olan Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eski müdürü Çetin Turhan atandı.

 

 

Şu an İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü olan Çetin Turhan, Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla asaleten Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirildi. Daha önce İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevi de yürüten Çetin Turhan’ın 16 Ekim Pazartesi günü öğleden sonra Karasu’ya gelerek göreve başlaması bekleniyor.

 

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürleri Ergüven Aslan ve Mehmet Çalık’ın il merkezine çekilmelerinin ardından Karasu gündeminde bir süre boyunca hangi ismin tekrar göreve geleceği tartışılıyordu. Bu süre içerisinde görev Halil Dursun tarafından vekaleten yürütüldü.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2017, 16:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer faruk
Ömer faruk - 2 yıl Önce

Müdürüm yoğun yağmur yüzünden okula gelemiyoruz geriğinin yapılmasını arz ederim

SIRADAKİ HABER