KARGENÇ projesi kaynak oluşturdu

Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneği (KARGENÇ) tarafından yedi ülkeyle ortaklaşa düzenlenen proje, ilkokul öğrencileri ve öğretmenler için değerli bir kaynak oluşturdu. Projenin kaynak eğitimleri de uygulanmaya başladı.KARGENÇ projesi kaynak oluşturdu

-

Ortağı olduğu EU ON THE MOVE adlı Erasmus+ Sport projesinin modül değerlendirme toplantısı için Portekiz’in Lizbon kentine giden Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneği (KARGENÇ) ekibi, yedi farklı ülkenin ortak çalışması ile kaynak niteliğinde bir proje ortaya koydu.

İlkokul çocukları için okul sonrası eğlenceli egzersizler modülünün son halinin değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştiren KAREGENÇ ekibi, ilkokul öğrencileri ve öğretmenleri için çok değerli bir kaynak ortaya çıkardı.

DİJİTAL KAYNAĞA DÖNÜŞECEK

Eğitimlerinin de gerçekleştirilmeye başlandığı modül, farklı branşları kapsayan yüzlerce oyunu içeriyor. İlkokul öğretmenlerinin el kitabı şeklinde tasarlanan modül, tanıtım eğitimlerinin ardından tüm öğretmenlerin ulaşabileceği bir dijital kaynak haline gelecek.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER