Okula güle oynaya başladılar

Karasu Zübeyde Anaokulu öğrencileri, Pazartesi günü animatörler ve balonlar eşliğinde okula başladı. Minik öğrenciler, oyun ve müzikle beraber yeni eğitim öğretim yılına ‘merhaba’ dedi.

Çocuklar çok eğlendi

 

Çizgi film ve hayali kahramanların kostümlü animatörleri ve balonlar eşliğinde yeni eğitim öğretim yılına ‘merhaba’ diyen Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, oyunlar ve müziklerle beraber okulun ilk gününü eğlence içerisinde geçirdi. Marmara Organizasyon tarafından getirilen animatörler, sınıfları tek tek gezerek, minik öğrencilerle oyunlar oynadı, onlara balon dağıttı. Çizgi film ve hayali kahraman karakterlerini karşılarında gören çocuklar, sevinç çığlıkları eşliğinde animatörle oyun oynadı.

 

 

Öğrenci sayısı arttı

 

Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, “2017-2018 eğitim öğretim yılına, çeşitli hazırlıklarla başladık. Sabahçı grubu sınıfı sayımızı 3’ten 4’e çıkarttık. Öğrenci sayımız bu yıl 220’yi buldu. Bugün çocuklarımızın ilk günü olması nedeniyle çeşitli oyunlar ve animatörler eşliğinde unutulmaz bir gün yaşamaları için güzel bir program düzenledik. Çocuklarımıza çeşitli hediyeler vereceğiz. Tüm öğrencilerimize güzel bir yıl geçirmesini diliyorum” dedi.

 

HABERE AİT VİDEO AŞAĞIDA:

 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER