Temiz çevrenin önemine dikkat çektiler

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, 5-11 Haziran Çevre Haftası dolayısıyla bir etkinlik gerçekleştirerek temiz çevrede yaşamanın güzelliklerine dikkat çekti.

Temiz çevrenin önemine dikkat çektiler

Sınıf öğretmenliğini Ayten Kaya’nın yaptığı Minik Kalpler öğle grubu öğrencileri, 5-11 Haziran günleri arasında kutlanan Çevre Haftası nedeniyle düzenledikleri etkinlikle temiz çevrede yaşamanın önemine dikkat çekti. Güneşli havayı fırsat bilen Zübeyde Hanım Anaokulu Minik Kalpler sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Ayten Kaya ile birlikte okul bahçesini temizledi ve temizledikleri bahçede bisikletleri ve akülü arabalarıyla doyasıya eğlendi.

 

Kum havuzunda da doyasıya eğlenen miniklerin, temiz çevrede yaşamanın önemini yaşayarak öğrendiğini dile getiren Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, “Çocuklarımızın yaşayarak öğrenmelerini sağlayan ve hiçbir desteğini eksik etmeyen öğretmenimize teşekkür ediyorum. Yıl boyunca tüm öğretmenlerimiz, özveriyle çalıştı ve miniklerimizle olsun velilerimizle olsun güzel bir şekilde ilgilendiler. Vizyon olarak okulumuzu bu sene daha da geliştirdiğimize inanıyorum. Öğretmenlerimizi bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2017, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER