11 işyeri ve dükkan kiraya verilecek

Karasu Belediyesi, yayımladığı ihale ilanıyla, mülkiyeti belediyeye ait olan İncilli Mahallesi ve Yuvalıdere Mahallesi’nde bulunan toplam 11 işyeri ve dükkanı ihale usullüye kiraya verecek.

11 işyeri ve dükkan kiraya verilecek


-

Karasu Belediyesi, 1 Şubat 2020 tarihinde alınan encümen kararıyla, mülkiyeti belediyeye ait olan 10’u İncilli Mahallesi’nde ve 1’i Yuvalıdere Mahallesi’nde olmak üzere İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne bağlı Emlak ve İstimlak Şefliği’nce belirlenen işyeri ve dükkanları kiraya verecek.

11 adet işyeri ve dükkanın her biri ayrı ayrı olmak üzere açık arttırma usulüyle 1 yıllığına kiraya verileceği belirtildi. Kiralama ihalesinin 26 Şubat Cuma günü saat 14:00’da Karasu Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirileceği öğrenildi.

İhale ile ilgili her türlü vergi, resim v harçların istekliye ait olduğu, ihale ile kiralama yapılacak taşınmazların ihale bedeli ve yüzde 3 geçici teminatın aşağıdaki adresten indirilebilecek dosyada verilmiştir. Gerekli bilgilerin ise Karasu Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Emlak ve İstimlak Şefliği’nden bilgi alınabileceği ifade edildi.

TAŞINMAZ KİRALAMA İHALE İLANI (indir)

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 21:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER