Bu kampanya cebe lezzet katacak

Karasu’da Cağ Kebabı denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Eminoğulları Erzurum Cağ Kebabı, bir hafta boyunca günün her saat tüm ürünlerde indirim uyguluyor. Çağdaş ışıklar mevkiinde 24 saat esaslı hizmet veren Eminoğulları Erzurum Cağ Kebabı, müşterilerine alternatif lezzetler de sunuyor.

Bu kampanya cebe lezzet katacak


-

ERZURUM CAĞ KEBABI'NDA İNDİRİM (izle):

...

Karasu-Kocaali yolu üzeri (Ankara Caddesi) Çağdaş ışıklar mevkiinde hizmet veren Eminoğulları Erzurum Cağ Kebabı, eşsiz lezzetlerinde indirime gitti. 24 saat esaslı yerinde servis ve paket servis hizmeti veren Cağ Kebabı, günün her saati tüm ürünlerde yüzde 15 indirim ile müşterilerini ağırlayacak.

Cağ kebabının Karasu’daki en lezzetli adreslerinden olan Eminoğulları Erzurum Cağ Kebabı’nın işletmecisi Muhammed Bor, “Cağ kebabının yanı sıra kebap, pide, lahmacun, el yapımı künefe ve katmer ile alternatif lezzetlerimizin tümünde yüzde 15 şartsız indirim kasada müşterilerimizi bekliyor” dedi.

RESTORANDA İNDİRİM

Gün boyu açık olan ve 24 saat yerinde servis ile paket servisinin de mevcut olduğunu söyleyen Muhammed Bor, “Yüzde 15 indirim kampanyamız 9-15 Ağustos tarihleri içinde geçerlidir. Sadece işletmemize gelen ve yerinde servis alan müşterilerimize uygulanacaktı. Bunun haricinde günün her saati (0 531) 202 44 44 numaralı telefondan sipariş verilebilir” diyerek sözlerini tamamladı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 11:55


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER