FASEL Cafe & Restaurant hizmete girdi

Karasu’nun yeni lezzet mekanı FASEL Cafe & Restaurant, Pazar günü açıldı. Fatoş Kurt ve Selahattin Kış’ın işletmeciliğini yaptığı cafe restaurant, ana yemekler haricinde el yapımı künefe ve FASEL special billurzade tatlısıyla da dikkat çekiyor.

FASEL Cafe & Restaurant hizmete girdi


-

FASEL CAFE ve RESTAURANT HiZMETE GiRDi (izle):

...

FASEL Cafe & Restaurant, Karasu - Yeni Mahallesi yolu üzeri (İstanbul Caddesi) sanayi sitesi mevkiinde hizmete girdi. Fatoş Kurt ve Selahattin Kış’ın işletmecisi olduğu yeni lezzet mekanı, 24 saat hizmet verecek olması ve geniş ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.

İşletmeci Selahattin Kış, “Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vereceğiz. İşletmemizde ana yemekler, çorba çeşitleri, kebap çeşitleri, fırın, ızgara, kahvaltı ve tatlılara kadar her türlü lezzet mevcut. Ürün yelpazemiz her zaman geniş olacak” dedi.

24 saat açık işletmelerinde yine 24 saat paket servisi de sunduklarını ifade eden Selahattin Kış, “0545 580 80 39 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saat sipariş verilebilir. Kapıya teslim hizmetimiz hızlı şekilde yapılacak” diye konuştu. İşletmecilerden Fatoş Kurt da “Özellikle künefe ve FASEL special billurzade tatlımızda iddialıyız. Karasu halkımızın ve tatilcilerimizin mutlaka denemesini öneriyoruz” diyerek davette bulundu.

FASEL Cafe & Restaurant açılış kurdelesini işletmeciler Fatoş Kurt ve Selahattin Kış ve ilçe protokolü birlikte kesti. Kurdele kesimi öncesi Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, “Açılışa katılan ilçe başkanlarımıza ve tüm davetlilere teşekkür ediyoruz. İşletmenin hayırlı kazançlar getirmesini diliyoruz” diye konuştu. Açılış sonrası davetlilere çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 16:26


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER