Bayram coşkusu, sokağa çıkamayan çocukların ayağına gitti

Karasu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konvoyu, hem vatandaşların hem de çocukların büyük ilgisiyle karşılandı. Zabıta, polis ve jandarma ekiplerinin de yer aldığı konvoy, sirenler çalarak çocukları selamladı.

Bayram coşkusu, sokağa çıkamayan çocukların ayağına gitti


-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Sakarya’nın Karasu ilçesinde Karasu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen konvoy, özellikle çocukların büyük ilgisiyle karşılandı. Pandemi nedeniyle evden çıkamayan ve bayram coşkusu yaşayamayan çocukların ayağına kadar giden 23 Nisan coşkusu ile çocukların adeta yüzü güldü.

Zabıta, polis ve jandarma ekiplerinin de eşlik ettiği konvoy, ilçe merkezini adeta sokak sokak gezerek balkonlara ve camlara çıkan çocukları selamladı. Yol kenarında bekleyen çocuklara da Türk Bayrakları dağıtıldı. Yaklaşık bir buçuk saat süreyle ilçeyi gezen konvoy ile renkli görüntüler yaşandı.

KARASU'DA 23 NİSAN KONVOYU (izle):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER