Bir gün değil, her gün baş tacısınız

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde belediyenin farklı birimlerinde çalışan kadın personeli sabah kahvaltısında ağırladı.

Bir gün değil, her gün baş tacısınız


-

Karasu Belediyesi’nde görev yapan kadın çalışanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı İshak Sarı ve Başkan İshak Sarı’nın eşi Gülten Sarı’nın da katılımıyla Karasu Sahil Park’ta organize edilen sabah kahvaltısında bir araya geldi ve günün anısına tüm kadınlara Karasu Belediyesi adına hediye paketi ve çiçek hediye etti.

Belediye personeli nezdinde tüm kadınların gününü kutlayan ve güzel temennilerde bulunan Başkan İshak Sarı, “Ailenin ve toplumun temel taşı olan, hayatın her anını varlıklarıyla onurlandıran, desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren sizler, sadece bir gün değil her gün başımızın tacısınız” dedi.

Sarı, “Bizim kültürümüzde ve toplumuzda bir gün değil her gün kadının değeri vardır. Ben bir kez daha çalışan çalışmayan tüm kadınların, şehit anneleri, şehit eşleri ve hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 21:03


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER