Can almadan yerinden alındı, vatandaş umursamadı!

Karasu Atatürk Bulvarı girişinde bulunan üç katlı binanın çatısında biriken ve tehlike arz eden karlar, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle herhangi bir yaralanma ve can kaybına sebep olmadan bulunduğu yerden kaldırıldı. Çatıda bulunan kar yığınları, bir gün önce düşerek, zemin katta bulunan banka ve marketin tentelerinin parçalanmasına neden olmuştu. Temizlik sırasında güvenlik şeridinin vatandaşlarca aşılması dikkatlerden kaçmadı.

Can almadan yerinden alındı, vatandaş umursamadı!


-

İlçe merkezinde trafiğe kapalı alan (Atatürk Bulvarı) girişinde bulunan ve her kar yağışında çatıdan düşerek zemin katta bulunan market ile bankanın tentesinin parçalanmasına neden olan kar yığınları, bulundukları yerden temizlendi.

Bir gün önce marketin ve bankamatiğin tentesinin parçalanmasına neden olan kar yığınları, vatandaşın yaralanmasına veya ölümüne sebep olabileceği nedeniyle yine vatandaşlarca belediyeye bildirilmişti. Karasu Belediyesi, itfaiye ekiplerinin de yardımıyla çatıdaki kar kütlelerini temizledi.

VATANDAŞ TEHLİKEYİ UMURSAMADI

Çalışma alanına çekilen şeridin, vatandaşlarca ihlal edilmesi, ve karların düştüğü alanda halen vatandaşların geçmesi ve bankamatikten para çekmeleri de dikkatlerden kaçmadı. Ekiplerin çalışması sonucu sarkan kütleler ve aşağı düşen kar yığınları, itfaiye ve kepçe yardımıyla bulundukları yerden kaldırıldı.

VİDEO ve FOTOĞRAF: Muhammet Furkan Özdoğan

TEHLİKE ARZ EDEN KAR YIĞINI BÖYLE TEMİZLENDİ (izle):

TEHLİKE ARZ EDEN KAR YIĞINI BÖYLE TEMİZLENDİ (fotoğraflar):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2021, 20:33


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER