Cumhuriyet’in 99.yılı kutlamaları, çelenk töreniyle başladı

Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Karasu’da da cuma günü düzenlenen çelenk töreniyle kutlanmaya başladı. Cumhuriyet’in 99.yılı kutlamaları kapsamında Karasu Kaymakamlığı önündeki Atatürk anıtına çelenkler bırakıldı.

Cumhuriyet’in 99.yılı kutlamaları, çelenk töreniyle başladı


-

Cumhuriyet’in 99.yılı kutlama programı kapsamında Karasu Kaymakamlığı önünde tören düzenlendi. Atatürk anıtına çelenklerin bırakılması ile kutlama programı da cuma günü başlamış oldu. Saat 14:00’da gerçekleştirilen törenle kaymakamlık ve belediye başkanlığı çelenkleri Atatürk anıtına bırakıldı. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla çelenk töreni sona erdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, cumartesi günü saat 10:30’da Karasu Kaymakamlığı makamında tebriklerin kabulü ile devam edecek. Saat 11:00’da ise Karasu Şehir Stadı’nda gösteri programı düzenlenecek. Aynı gün saat 19:00’da gerçekleştirilecek olan fener alayı ile kutlama programları sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2022, 22:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
karasulu
karasulu - 1 ay Önce

''CUMHURİYET BAYRAMINIZ '' DİYE BAŞLAYAN KUTLAMA MESAJLARINI KINIYORUM.SİZİN BAYRAMINIZ DEĞİL Mİ ? iÇSELLEŞTİRMEDİNİZ Mİ?

SIRADAKİ HABER